Iskolánk is mozgással ünnepelte az Európai Diáksport Napját

Ebben a tanévben először, szeptember 30-án iskolánk is mozgással ünnepelte az Európai Diáksport Napját. Tanulóink a kedvezőtlen időjárási viszonyok ellenére, nagy lelkesedéssel és erőbedobással teljesítették a 2022 méteres távot. Ez után a játékigény kielégítése érdekében játékos sorversenyben mérhették össze ügyességüket. Külön versenyeztek az alsósok és felsősök,de a kis elsősöktől, a nagy nyolcadikosokig mindenki részt vett a […]

AKTÍV ISKOLA LESZÜNK!

Tisztelt Szülők! Tisztelt Érdeklődők! Iskolánk a 2022-2023-as tanévben csatlakozott a Magyar Diáksport Szövetség Aktív Iskola programjához. Az alábbi tájékoztatóval szeretném ezt a programot Önökkel megismertetni! AKTÍV ISKOLA LESZÜNK!    

Szüreti Futónap – Kömlei Károly Emlékfutás

Szeptember 22.-én az autómentes napon került megrendezésre a Kömlei Károly Szüreti futónap. Iskolánkból 102 tanuló vett részt az eseményen, ami az elmúlt évek legmagasabb létszáma. Idén is remekelt iskolánk, megnyertük az iskolák eredményességéért járó kupát. A mozgósítási versenyben 2. helyezettek lettünk. Minden résztvevőnek és helyezettnek szívből gratulálunk. A gyönyörű eredményekről részletesebben: Szüreti futónap I. korcsoport

DÖK elnökválasztás

2022. szeptember 21-én tartottunk diákközgyűlést, melynek keretében új elnököt választottak iskolánk felsős tanulói. A három jelölt bemutatkozása után a diákok titkos szavazás során megválasztották az új elnököt,aki Balog Máté 8.a osztályos tanuló lett. Feladati közé tartozik a diákok érdekképviselete, valamint iskolai programok szervezésében való aktív részvétel. Gratulálunk az új elnöknek és eredményes munkát kívánunk!

Erdei iskola- Túratábor Sástón

Erdei iskola- Túratábor Sástón 2022. 09.12 – 09.14.   Pedagógiai programunknak megfelelően idén szeptemberben is túratáborban vett részt iskolánk két 7. osztálya. A tábor célja a természeti értékek, a Mátra megismerése, tájékozódási, önálló túrázási ismeretek gyarapítása, közösségi élet erősítése. Fontos az önállóságra nevelés, együttműködés javítása, hitélet erősítése. „Szokásos helyünkön”, a Mátra Táborban volt a szállásunk,

Tanévnyitó szentmise

Iskolánkban is elkezdődött a 2022/23- as tanév, amit Barta Márton káplán atya Veni Sancte szentmisével nyitott meg. Szavaival az egész tanévre útmutatást adott…Engedjük beszállni a csónakunkba Jézust és beszélgessünk el Vele! Forduljunk szeretettel egymás felé, úgy ahogy Jézus tett a tanítványokkal. A szentmise után a káplán atya megszentelte a táskákat és megáldotta a gyerekeket, tanáraikat.

Iskolabusz menetrendjének változása!

Tisztelt Szülők, kedves gyerekek! Szeptember 1-től ideiglenes menetrend lép életbe addig, amíg Gyöngyösön az útfelújítások tartanak. Megértésüket köszönjük!   Iskolabusz menetrendjének ideiglenes változása  2022.09.01-től:     Gyöngyössolymosi Iskola ideiglenes menetrend 09.01-   Település Megállók Indul Gyöngyös 1. forduló Olimpia 7:15   Strand (Toronyház oldali megálló) 7:17   Sláger ABC (Spar oldala) 7:18   Harrer Ferenc u.

TANKÖNYVOSZTÁS

Kedves Szülők, kedves Diákok! A tankönyvosztásra kérjük hozzátok magatokkal az étkezési nyilatkozatot, vagy aki nem tudja kinyomtatni, majd itt tölti ki. Ha tanuló jön a tankönyvekért, akkor kérjük, hogy a gyermek legyen vele tisztában, hogy fog-e ebédelni és csak ebédel vagy tízórait és uzsonnát is kér-e! Valamint kedvezmény igénylése esetén hozza magával az igénybevételhez szükséges

Étkezési nyilatkozatok kitöltése

Kedves Szülők!   A 2022/2023-as tanévben új étkezési rendszer kerül bevezetésre, melynek köszönhetően a szülő rendelheti meg a tanuló ebédjét, ő választhat a gyermeknek az A és B menüből, illetve betegség esetén lemondhatja ebédjét.   A rendszer használatáról mindenki részletes tájékoztatást fog kapni!   Ahhoz azonban, hogy az új felületet használni tudjuk és mindenkinek rögzítve

Iskolánk második sporttábora június 27. és július 1. között zajlott le, 3. és 4. évfolyamos tanulóinknak

Iskolánk második sporttábora június 27. és július 1. között zajlott le, ahol harmadik és negyedik évfolyamos tanulóink vehettek részt. Hétfőn délelőtt a különböző játékos bemelegítő feladatok után kézilabdáztak a gyerekek, a délutánt pedig a strandon töltöttük. Kedden délelőtt a tornaterem egy hatalmas akadálypálya helyszíne lett, amit nagyon élveztek a gyerekek. Ebéd után ismét a strandra

Fontos információk!

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek! A nyári szünet ideje alatt SZERDAI napokon lesz ügyeleti nap, 8.00 – 12.00 óráig! Július 6. Július 13. Július 20. Július 27. Augusztus 3. Augusztus 10. Augusztus 17.   Kellemes nyarat és jó pihenést kívánunk!     A nyári szünet időszaka alatt az iskola udvarán esetlegesen történő balesetek miatt az iskola

Iskolánkban az első sporttábor június 20-24. között került megrendezésre 1. és 2. osztályos tanulóink részére.

Iskolánkban az első sporttábor június 20-24. között került megrendezésre 1. és 2. osztályos tanulóink részére. Hétfőn és kedden délelőtt a gyerekek a tenisszel ismerkedhettek meg. Emellett az udvaron vetélkedtek egymással a kialakult csapatok különböző ügyességi feladatok elvégzésében. Délután a tornateremben különböző akadálypályákat hódítottak meg sikeresen a tanulók. Szerdán és csütörtökön délelőtt ismét a tornateremben mérték

Scroll to Top