Te Deum az egri bazilikában
Te Deum az egri bazilikában, ahol ebben a tanévben Balogh Bianka 8.a osztályos tanulónk vehette át a főpásztori elismerést. Szeretettel gratulálunk! Isten áldása kísérjen utadon!
Te Deum az egri bazilikában, ahol ebben a tanévben Balogh Bianka 8.a osztályos tanulónk vehette át a főpásztori elismerést. Szeretettel gratulálunk! Isten áldása kísérjen utadon!
Hálás szívvel köszönjük ebben a tanévben is a ministránsok szolgálatát. Isten áldása kísérje őket életük minden napján!
2026. május 30-án iskolánk 8.osztályos tanulói részesültek a bérmálás szentségében. A Szentlélek ajándékai erősítsék fiataljainkat életük során!
Pénteken iskolánk nyolcadik osztályos tanulói ifjúsági zarándoklaton vettek részt Egerfarmoson. A zarándokúton Csepelényi György nyomában jártunk.
„Én vagyok az élet kenyere. Aki hozzám jön, többé nem éhezik, s aki bennem hisz, nem szomjazik soha. (Jn 6,35) Május 10-én vasárnap 23 gyermek találkozott először az Oltáriszentségben jelen lévő Jézussal. Jézus a szívetekbe költözött, őrizzétek meg Őt ott örökre!
2026. március 31-én kedden iskolánkban nagyböjti lelkinapot tartottunk. A lelkinap témája a húsvéti szent három nap volt.
Az adventi lelki nap témája: Jézus születése volt. A gyermekek programjai sokszínű, játékos feladatokból álltak.
2025.szeptember 30-án ünnepelte intézményünk 10. évfordulóját, hogy az Egri Főegyházmegye fenntartásába került. Az ünnepi szentmisét Ft. Juhász Ferenc pasztorális helynök úr mutatta be a Szent Miklós templomban. Ezután tanulóink ünnepi műsort adtak elő iskolánk tornatermében, majd meghívott vendégeink emlékfát ültettek iskolán udvarán. Az ünnepséget közös Úrangyala imádsággal zárták vendégeink, tanulóink és pedagógusaink.
Bérmálkozás Pünkösd vigíliáján. Kérjük a Szentlelket, hogy vezesse bérmálkozóinkat életük útján!
Úton a remény felé- Katolikus iskolák zarándoklata Mátraverebély- Szentkút Iskolánkat a 7. és 8. évfolyamos tanulók képviselték.