Egészségnevelési hét
Egészségnevelési hét November 21 és 24 között zajlott az Egészségnevelési hét elnevezésű program, mely során külön figyelmet fordítottunk testi-lelki egészségünk megőrzésére. A 4 napon át tartó programokon keresztül próbáltuk a tanulókkal megismertetni az egészséges életmód különböző lehetőségeit. Minden reggel napindító tornával kezdtek, melyet a hetedikes illetve nyolcadikos tanulók tartottak. Hétfőre ’Egészséges süti’ versenyt hirdettünk, […]










