Iskolabusz menetrendjének ideiglenes változása  2022.05.02-től

 

 

Gyöngyössolymosi Iskola ideiglenes menetrend 05.02-
 
Település Megállók Indul
Gyöngyös 1. forduló Olimpia 7:15
  Strand (Toronyház oldali megálló) 7:17
  Sláger ABC (Spar oldala) 7:18
  Harrer Ferenc u. 7:28
  Nagy buszmegálló 7:40
  Mátrai úti buszmeg. 7:43
  Őrálló 7:45
  Diófa utca 7:47
  Diósmalom utca 7:48
  Jókai úti iskola 7:52
DÉLUTÁNI JÁRATOK    
Település Megállók Érkezik
Gyöngyössolymos 1. ford. Szabadság úti iskola 14:45
  Jókai úti iskola 14:50
Gyöngyös Diósmalom utca 14:54
  Diófa utca 14:55
  Őrálló út 14:56
  Mátrai úti COOP 14:57
  Gyöngyszöv 14:58
Gyöngyössolymos 2. ford. Szabadság úti iskola 15.55
  Jókai úti iskola 16.00
  Solymosi játszótér  16.01
Gyöngyös Diósmalom utca 16:04
  Diófa utca 16:05
  Őrálló út 16:08
  Mátrai úti COOP 16:11
  Gyöngyszöv 16:18
  Harrer Ferenc u. 16:25
  Sláger ABC 16:27
  Strand (Trafóház) 16:29
  Olimpia 16:32
  Platán út 16:35