iskolabusz

 

Iskolabusz menetrendjének változása  2023.11.21-től

 

REGGELI JÁRAT
Település Megállóhely Indul
Gyöngyös 1 forduló Olimpia 7:15
  Strand (Toronyház oldali megálló) 7:17
  Sláger ABC (Spar oldala) 7:19
  Harrer Ferenc u. 7:25
  Nagy buszmegálló 7:30
  Mátrai úti buszmeg. 7:35
  Őrálló út1. 7:38
  Őrálló út 2. 7:42
  Diófa utca 7:44
  Diósmalom utca 7:46
  Jókai úti iskola 7:50
DÉLUTÁNI JÁRATOK
Település Megállóhely Indul
Gyöngyössolymos 1 ford. Szabadság úti iskola 15.55
  Jókai úti iskola 16.00
Gyöngyös Diósmalom utca 16:04
  Diófa utca 16:05
  Szlovencsák malom (Csárda Iskola) 16:08
  Zeneiskola 16:11
  Rossman (Kossuth út) 16:13
  Gyöngyszöv 16:15
  Harrer Ferenc út 16:25
  Sláger ABC 16:28
  Strand (Toronyház) 16:30
  Olimpia út 16:35
Település Megállóhely Indul
Mátrafüred Négy Évszak Étterem buszmegálló 7:30
Mátrafüred Erdész utcai buszmegálló 7:33
Gyöngyössolymos Szabadság úti iskola 7:40
DÉLUTÁNI JÁRAT
Település Megállóhely Indul
Gyöngyössolymos Szabadság úti iskola 16:00
Mátrafüred Erdész utcai buszmegálló 16:10
Mátrafüred Négy Évszak Étterem buszmegálló 16:15
Scroll to Top