Gyöngyössolymosi Iskola menetrend
 
Település Megállók Indul
Gyöngyös 1. forduló Olimpia 7:00
  Strand (Toronyház oldali megálló) 7:02
  Sláger ABC (Spar oldala) 7:03
  Harrer Ferenc u. 7:08
  Deák Ferenc u. 5 7:10
  Táncsics Mihály u.(Petőfi úti Éjjel-nappali) 7:15
  Petőfi Sándor u. 65. (Csárda Iskola) 7:18
  Diófa utca 7:19
  Diósmalom utca 7:20
  Jókai úti iskola 7:24
Gyöngyössolymos 2. ford. Szabadság úti iskola 7:25
Gyöngyös Őrálló 46. 7:35
  Őrálló 78. 7:36
  Mátrai úti COOP 7:38
  Autóbusz állomás 7:40
  Kossuth Lajos u. 12 7:41
  Petőfi Sándor u. 65 7:44
  Diófa utca 7:45
  Diósmalom utca 7:46
Gyöngyössolymos Jókai úti iskola 7:50
  Szabadság úti iskola 7:51
DÉLUTÁNI JÁRATOK    
Település Megállók Érkezik
Gyöngyössolymos Szabadság úti iskola 14:45
  Jókai úti iskola 14:50
Gyöngyös Diósmalom utca 14:54
  Diófa utca 14:55
  Petőfi Sándor u. 65 (Csárda Iskola) 14:56
  Szent Bertalan templon (Zeneiskola) 14:58
  Kossuth Lajos u. 12. (Rossmann) 14:59
  Őrálló 78. 15:03
  Őrálló 46. 15:04
Gyöngyössolymos Szabadság úti iskola 15.55
  Jókai úti iskola 16.00
  Jókai úti játszótér 16:02
Gyöngyös Diósmalom utca 16:04
  Diófa utca 16:05
  Petőfi Sándor u. 65 (Csárda Iskola) 16:06
  Szent Bertalan templon 16:07
  Kossuth Lajos u. 12 (Rossmann) 16:08
  Berze Gimnázium buszmegálló(változás) 16:12
  Harrer Ferenc u. 16:18
  Sláger ABC 16:19
  Strand (Trafóház) 16:20
  Platán út 16:21
  Olimpia 16:22