Elindult az iskolai síprogram
2022.január 11-én elkezdődött iskolánk síprogramja. Ezen a napon a 2.b és a 4.b osztályos tanulók indultak meghódítani Mátraszentistván lejtőit, és elsajátítani a lesiklás tudományát. A másodikosok először álltak lesikló lécen. Kezdetben voltak nehézségek, de harmadik nap végén már mindenki önállóan felvonózott s ügyesen siklott a páyán. A negyedikesek egy-két óra alatt felelevenítették meglévő tudásukat, ezt […]












