Egészségnevelési hét
EGÉSZSÉGNEVELÉSI HÉT november 29-től december 3-ig különös figyelmet szánt iskolánk alsó tagozata a testi-lelki egészség megőrzésére és védelmére. Ekkor került sor a már hagyományossá vált (de idén még mindig a pandémiás helyzetet figyelembe véve) egész hetet felölelő programjaink megrendezésére. E napok délelőttjei és délutánjai hasznos, tartalmas programokkal teltek. Célunk az volt, hogy az érdekes, játékos, […]












