Farsang
Újra állt a bál az alsó tagozaton … Hagyományainkat folytatva 2019. február 28-án rendeztük meg farsangi télbúcsúztató rendezvényünket. A bált a Diákönkormányzat képviselői nyitották meg verssel, kikiáltókkal. Hatalmas tapsot kaptak Kovács Hanka Maja 3.b osztályos és Patkós Bence 3.a osztályos tanulóink, akik a köszöntők után léptek porondra és megmutatták nekünk mi is az az akrobatikus […]













