Tanévkezdési információk

Kedves Szülők!   2019. szeptember 2-án hétfőn kezdetét veszi a 2019/2020-as tanév.   Az első óra az előző tanév végén bevezetett csengetési rend szerint 7.55-kor kezdődik, az iskolabusz a megszokott menetrend szerint közlekedik a tanév első napjától.   A tanévnyitóra az első tanítási napon, szeptember 2-án, hétfőn kerül sor, ezen a napon ünneplő viselése kötelező. […]

TANKÖNYVOSZTÁS

TANKÖNYVOSZTÁS 2019. augusztus 26-án, hétfőn 8-16 óráig. 2019. augusztus 27-én, kedden 10-18 óráig. 2019. augusztus 28-án, szerdán 7-15 óráig. Kérjük, hogy aki év végén nem hozta vissza az étkezési nyilatkozatot – arról, hogy igénybe vesz-e iskolai étkezést, illetve milyet -, hozza magával a tankönyvosztáskor! Aki az iskolai étkezést kedvezményesen vagy ingyenesen veszi igénybe – NAGYCSALÁDOS,

Megnyílt az iskola új étterme

SZENT MIKLÓS ISKOLAI ÉTTEREM Nagy örömünkre 2019. május 27-én megnyílt az iskola saját étterme. Az épület az Egri Főegyházmegye tulajdonába került. Sokan dolgoztak azért, hogy minél szebb legyen, és hogy még ebben a tanévben használhassuk. Az Aranypince Étterem által, a helyszínen főzött finom ételeket ehetik tanulóink. A és B menü közül választhatnak. Tábi Kati néni, Karsai Brigi néni és Csivincsik Alexa néni

Határtalanul!

HATÁRTALANUL PROGRAM 2019 Több hónapos izgalommal teli várakozás után május 14-én reggel 6 óra tájékán elindultunk teli rakott autóbuszunkkal Szlovénia felé. A hosszú buszút alatt több helyen is megálltunk a tájban gyönyörködni. Így történt ez a lendvai várnál is, ahol egy nagyon szép múzeumot tekintettünk meg, vagy a Szentháromság kápolnánál, ahol mumifikálódott holttesteket láttunk, a

Tehetségkutató versenyen az iskola énekkara

Az énekkar május 18-án Viszneken szerepelt egy népzenei tehetségkutató versenyen. Egy moldvai népdalokból álló csokorral készültek a megmérettetésre. Az előadás szépen sikerült, ügyesek voltak a gyerekek!

Étkezési befizetés

Kedves Szülők! Áprilisi étkezési díjak befizetése  2019. május 10-én pénteken, május 13-án hétfőn és május 14-én kedden az iskola Jókai úti épületében. Kérjük a határidő pontos betartását!

Atlétikásaink sikerei a Diákolimpián

2019. május 8-án Diákolimpia- atlétika lll. korcsoport Eger- megyei döntőn vettek részt tanulóink. Gáspár Dorka 6.b a legügyesebb atléta lány a megyében! Országos döntőn folytathatja a versenyzést! Ozsvárt Gergő 6.b  6. helyen végzett!   2019. május 7-én a ll. korcsoportos lányok ezüst érmet szereztek az atlétika megyei döntőn! Mikola Mira egyéniben megyei bajnok lett! Teljesítményével országos

Hangos olvasóverseny

Iskolánkban április 30-án rendeztük meg a már hagyományos olvasó versenyünket. A 38 induló versenyző között a következő eredmények születtek:   Első osztály  Rafael Mirandella Balsai Dávid Tóth Jázmin   Második osztály Szőke Péter Banka Boldizsár Szabó Flóra Léna   Harmadik osztály Urbán Lilla Bódis Adél Bora Andor Annabella   Negyedik osztály Varga – Lapu Luca

Nagyböjti lelki nap

Lelki nap az alsó tagozatban  A Nagyhéten kedden tartotta meg nagyböjti lelki napját a Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola Gyöngyössolymoson. Reggel szentmisén vettek részt a gyermekek. Ezután egy rendhagyó osztályfőnöki órán hallgattak meg történeteket, szentírási idézeteket, melyekkel még inkább ráhangolódhattak a közelgő ünnepre. A tízórai elfogyasztása után az osztályok keresztútjárásra indultak az osztályfőnökök vezetésével. A

Tájékoztatás az iskolai gyermekétkeztetésről

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulóink! Iskolai gyermekétkeztetésünkkel kapcsolatos tájékoztató: Fenntartónk, az Egri Főegyházmegye által megvásárolt Solymos Borozó épületében folyamatosan zajlanak a szükséges átalakítások, az engedélyek beszerzése. Az új intézményünk neve Szent Miklós Iskolai Étterem. Szeretnénk az étkeztetést az új éttermünkben a lehetőségek szerint a leghamarabb beindítani. A tervezett április 24-i kezdés sajnos nem tartható. A várható

Siker – Győzelem a megyei diákolimpián

2019. március 25-én Egerben került megrendezésre a Kézilabda Diákolimpia Megyei Döntője. A III. korcsoportos fiúk fiúk I. helyen végeztek. Ezzel a győzelemmel továbbjutottak az országos elődöntőbe!   Gratulálunk nekik!

Scroll to Top