Olimpiai bajnok a Gyöngyössolymosi Általános Iskolában
Mivel Aktív Iskolaként működünk lehetőségünk volt meghívni szerdán egy motivációs beszélgetésre Nagy Tímea, kétszeres olimpiai párbajtőrvívót, a Magyar Diáksport Szövetség és a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete jóvoltából. Beszélt többek között a sportról, tanulásról, a kudarcról, hogy mennyi kitartást és alázatot követelt az olimpiai aranyérem. Nagy Tímea, a 2000-es sydney-i és 2004-es athéni olimpia bajnoka, bevallotta, […]












