Happy hét – a víz világnapja alkalmából
Március 20-24. között rendeztük meg iskolánkban a Happy hetet, mely a vízfogyasztás fontosságára hívta fel a figyelmet. Ennek keretein belül tanulóink egész héten projektfeladatokban vehettek részt, kísérleteket végeztek, kézműveskedtek. Alsó tagozaton vízzel kapcsolatos sorversennyel, felső tagozaton pedig uszodai játékokkal kedveskedtek pedagógusaink a gyermekeknek. Egész héten nagy hangsúlyt kapott a megfelelő vízfogyasztás, illetve annak egészségre gyakorolt […]













