Úszóverseny EGER
A városi döntő után pár nappal már Egerben úsztak legkisebbjeink a megyei döntőn. Első alkalommal vettek részt a második osztályosok és nem is jöttek haza üres kézzel. Mindannyiunk nagy örömére az érmeket és okleveleket, Szécsi Zoltán 3x-os olimpiai bajnok vízilabdázó adta át a gyerekeknek. Nagyon büszkék vagyunk a következő gyerekekre: • Kádas Korina 2.b […]













