„Én vagyok az élet kenyere. Aki hozzám jön, többé nem éhezik, s aki bennem hisz, nem szomjazik soha.
(Jn 6,35)
Május 10-én vasárnap 23 gyermek találkozott először az Oltáriszentségben jelen lévő Jézussal.
Jézus a szívetekbe költözött, őrizzétek meg Őt ott örökre!