Szüreteltünk…
A Szüret Minden évben megrendezik a 7. és 8. osztályosoknak a szüretet, Gyöngyössolymos határában a Solybor Kft. szőlőjében. Idén ez egy pénteki napon volt, és aznap nem kellett iskolába jönnünk. 8-kor indultak a buszok a szőlőhöz, ahol 12 óráig szüreteltünk. Minden osztálynak 4 sor leszedése volt kötelező, ha végzett megkezdhetett egy újabb sort. Összesen több mint 20 […]





