Keresztelkedés, elsőáldozás, bérmálkozás

Tájékoztatjuk a kedves Szülőket, hogy a keresztelkedők, elsőáldozók és bérmálkozók felkészítő órái 2017. január 26-án, csütörtökön kezdődnek. A vasárnapi misék látogatása a felkészülés része. A keresztelésre és elsőáldozásra készülők felkészítő órái csütörtökönként 14.45 – 15.30-ig tartanak majd a kisiskolában. A bérmálkozók felkészítő órái ugyancsak csütörtökönként, 16.00 – 16.45-ig lesznek a nagyiskolában. Aki keresztelkedik, jelentkezhet elsőáldozásra […]

Köszönjük a segítséget!

Szeretném megköszönni az alábbi kedves szülőknek a munkáját, akik a Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és AMI szülői munkaközösségéből, szabadidejüket feláldozva segítettek az iskola adventi és karácsonyi programjainak (karácsonyi vásár, büfé, tornaterem feldíszítése és visszarendezése) megvalósításában. Ander Judit Bakondi Tímea Balog Tibor Besze Gábor Bodó Edit Bozsik Krisztina Bukó Beatrix Bukó Karolina Csivincsik Alexandra

Síelünk!

Lesiklás, 4.b és 8.a osztály – Kékestető Sífutás, 3.a osztály – Sástó

Sulibusz december 21-én

Kedves Szülők! December 21-én, szerdán 13:45-kor indul Solymosra sulibusz a Harrer F. utcából; ekkor teljes kört tesz. A karácsonyi műsor után nem lesz iskolabusz, a hazajutást mindenkinek egyénileg kell megoldani. Ezúton kívánunk áldott, békés, boldog karácsonyi ünnepet! „Nem volna más vallás, Nem volna csak ennyi: Imádni az Istent És egymást szeretni… Karácsonyi rege Ha valóra

Megalakult a KATOLIKUS KARITÁSZ – 2016. november

KATOLIKUS KARITÁSZ – GYÖNGYÖSSOLYMOSI NAGY GYULA KATOLIKUS ISKOLA JUNIOR SZERVEZETE A gyöngyösi Felsővárosi Szent Bertalan Plébánia felhívására alakult meg iskolánkban a Junior Karitász 2016. novemberének utolsó hetében. Alsó tagozaton a működést Viraszkó Anett, felső tagozaton Magyari Klára tanárnő koordinálja. Felsős karitász segítők: Vitáris Dániel, 5. a. Farkas Alexa, 5. b. Soós Fanni, 6. a. Kovács Kleopátra,

Művelődéstörténeti vetélkedő – 2016. 11. 24.

Művelődéstörténeti vetélkedő Iskolánk szeptemberben tett közzé egy versenyfelhívást szűkebb régiónk katolikus általános iskolái között az alábbi témában: Árpád-házi királyaink (1000-1301) és az Árpád-ház női szentjei Öt iskola fogadta el a meghívást, akik „belépőként” két alkalommal egy nyolc-nyolc feladatból álló kérdéssort küldtek vissza, melynek pontszámait a szóbeli fordulón értékesítették. November 24-én került sor a Művelődési házban

Gyöngyössolymosi Búcsú – 2016. december 4.

GYÖNGYÖSSOLYMOSI BÚCSÚ Advent 2. vasárnapján ünnepeltük Gyöngyössolymos, az iskola és a templom védőszentjét, Szent Miklóst. Ez a solymosi búcsú napja. Iskolánk diákjai is nagy létszámmal vettek részt ezen a szép ünnepen. Szép napsütéses időben indultunk el a körmenetre, a templomba visszaérve pedig a Mikulás várta a gyerekeket.  

Vasember túra 2016. 12. 03.

Nagyon jó volt a TÚRA!!! Szikrázó napsütés, kristálytiszta levegő! Sajnálhatja , aki kihagyta!!! 🙂 De „beszéljenek” a fotók!  

Katolikus iskolák közötti Játékos Sportverseny 2016. 12. 07.

Iskolánkban volt ma egy sportesemény, amit Schirilla György nyitott meg. Megrendeztük a katolikus iskolák közötti Játékos Sportversenyt. Csapatunk Adács és Gyöngyös csapatával versenyzett és I.helyen végeztünk! Második lett Adács, Gyöngyös a harmadik helyezett. Szuper, igazán hangulatos délután volt a mai! A versenyzők és a szurkolók is nagyon jól érezték magukat! Reméljük, hogy hagyományt teremthetünk, és

Scroll to Top