Pedagógus lelki nap 2017. 10. 27.
Pedagógus lelki nap keretében 2017. október 27-én Egerbe utaztunk. A programot a felújított érseki palotában kezdtük, ahol tárlatvezető segítségével jártuk be az épületet. Megtekintettük az egyház-történeti kiállítást, a díszteremet, a fogadó-és hálószobát és a szentté, illetve boldoggá avatottakról készült portrékat. 12 órakor Holló Gábor atya szentmisét celebrált nekünk a Minorita templomban. Prédikációjában a pedagógusok munkáját […]












