Elsőáldozás – 4.b osztály
„Ezt tegyétek az én emlékezetemre” (1Kor 11,24) Az Eucharisztia – más néven Oltáriszentség – az a szentség, amelyben Jézus Krisztus önként odaadja nekünk magát, hogy a szentáldozásban vele egyesüljünk. május 30-án – Szentháromság vasárnapján – tizennégy gyermek elsőáldozásának ünnepe volt a Gyöngyössolymosi Szent Miklós püspök templomban. Harmadszori felkészülés és várakozás után a szentostyát örömmel és […]












