Aktív Iskola télen is – éves sí- és sífutó programunk

⛷️Tél? Hideg?❄️ Nálunk ez is élmény!
A Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Iskolában a tél nem a megállásról szól – hanem a mozgásról, az élményekről és a közös kalandokról.
🛷 Hóeséskor szánkózunk,
⛸️ jégen korcsolyázunk,
⛷️és minden évben síelünk és sífutunk!
Itt annyi minden történik nap mint nap, hogy néha posztolni sincs időnk – mert inkább megéljük a pillanatokat.
Egy iskola, ahol a tanulás mellett élmények, közösség és aktív mindennapok várják a gyerekeket.
Solymosi diáknak lenni életérzés.🤩

Scroll to Top