Sífutó Diákolimpia

2023. 02.08.-án került megrendezésre a Sífutó Diákolimpia, a Normafánál. Iskolánkból 19 tanuló, 6 korcsoportban állhatott rajhoz; 36 iskola versengett a bajnoki érmekért. Heves Vármegyéből 7 iskola indított versenyzőt. A legtöbb versenyzőnk az első és második osztályból indult, 12 fő. Eredményeink: Diákolimpiai Bajnok: IV. korcsoport leány: Benyovszky Lili (8.o.) III. korcsoport fiú: Mikola Márk (6.o) 2. helyezést […]

Alpesi Sí Diákolimpia

2023.03.06-07-én rekordszámú, kb 250 fő diák részvételével zajlott le az Alpesi Sí Diákolimpia Mátraszentistvánon. Az MSISZ képviseletében Dr. Lovas András elnökségi tag adta át az érmeket az ifjú tehetségeknek. Iskolánkat két tanuló képviselte: Major Gergő – 3b – II.korcsoport fiú „B” kategória – 17.hely Előházi Johanna – 6b – III.korcsoport leány „A” kategória – 9.hely

Kocsis Borbála 6. a osztályos tanulónk 1. helyezés

Kocsis Borbála 6. a osztályos tanulónk 1. helyezést ért el a megyei NyelvÉSZ versenyen, és továbbjutott az országos döntőbe, melyet májusban rendeznek meg Szegeden. Gratulálunk a kitűnő eredményhez!

Angol nyelvi verseny

2022. november 21-én 14 órától került megrendezésre az Arany János Általános Iskola által szervezett angol nyelvi verseny második, szóbeli fordulója. Ezen azok a tanulók vehettek részt, akik az írásbeli forduló után bekerültek a legjobb tíz közé. Iskolánkból többen is továbbjutottak a szóbeli fordulóra, ahol kiemelkedő eredményeket értek el.   Görcs Hanna 6.b osztályos tanuló I.

Úszó Diákolimpia

Ettől az évtől kezdve a Magyar Úszó Szövetséghez került az Úszó Diákolimpia rendezési joga, ezért a gyerekek rögtön három megye részvételével (Heves, Nógrád, Borsod) egy regionális úszóversenyen kerültek megmérettetésre. A január 28-án, Miskolcon megrendezésre kerülő versenyen 12 tanulónk vett részt. Kajtor Zsombor, Kardos Vince, Horvát Gergő, Nékám Zsombor, Nékám Zsolt, Kovács Bátony, Gáll Kristóf, Fácán

Körzeti rajzverseny

A Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola által rendezett körzeti rajzversenyen tanulóink közül Rácz Kinga (2.a) I. és Varga Emma (3.a)  III. helyezést értek el. Szívből gratulálunk nekik! Rácz Kinga 2.osztály I.helyezett : Varga Emma 3.osztály II.helyezett :

Angol verseny a Vak Bottyán Szakközépiskolában

November 29-én részt vettünk a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégiumban megrendezett angol versenyen, ahol nyolcadikos tanulók mérhették össze tudásukat játékos formában. Iskolánkból 6 lelkes caspat indult, melyből a Ludvig Dominik-Szűcs Levente alkotta Spartans nevet viselő csapat a második helyen végzett. Szívből gratulálunk nekik!

Angol nyelvi szépkiejtési és nyelvismereti verseny

november 11-én részt vettünk a Berze Nagy János Gimnázium által meghirdetett angol szépkiejtési-és nyelvismereti versenyen, ahol diákjaink kiemelkedően teljesítettek. Sánta Csongor Bálint 8. a osztályos tanuló 4-5 órás kategóriában I. helyezést ért el. Gáll Kristóf a 7. b osztályból szintén 4-5 órás kategóriában II. helyezett lett. Tóth József 5.a osztályos tanuló 2-3 órás kategóriában III.

Szüreti Futónap – Kömlei Károly Emlékfutás

Szeptember 22.-én az autómentes napon került megrendezésre a Kömlei Károly Szüreti futónap. Iskolánkból 102 tanuló vett részt az eseményen, ami az elmúlt évek legmagasabb létszáma. Idén is remekelt iskolánk, megnyertük az iskolák eredményességéért járó kupát. A mozgósítási versenyben 2. helyezettek lettünk. Minden résztvevőnek és helyezettnek szívből gratulálunk. A gyönyörű eredményekről részletesebben: Szüreti futónap I. korcsoport

Diákolimpia Kézilabda 2022

Diákolimpia Kézilabda 2022 IV. korcsoportos lánycsapatunk részt vett a Kézilabda Diákolimpia Országos döntőjén, melyet Miskolcon rendeztek meg. Lányaink 6. helyen végeztek! Gratulálunk a szép eredményhez! Köszönjük Konkoly – Szegedi Orsolyának, hogy a csapat mellett végig kiállt! Köszönjük a lányoknak, hiszen ebben a formában ez volt az utolsó megmérettetésük. Solymosi Nagy Gyula Iskola az ország VI.

Diákolimpia – Atlétika Országos Döntő

Diákolimpia – Atlétika Országos Döntő Győr Iskolánk kimagaslóan jó eredménnyel zárta a két napos versenyt! Fuxreiter Ádám 7. b  I. helyezett lett kislabdahajításban Tóth Norina Anna 8.b II. helyen végzett kislabdahajításban és V. helyen súlylökésben Nagylány csapatunk bronzérmes lett! Mikola Mira 7.b , Seres Hanna Szofi 7.b Bendiák Barbara 8.a  Gáspár Petra 8.b, Ocela Petra 8.b, Tóth

Bozsik Foci

Bozsik foci, utolsó forduló Markazon! Hét csapattal mérkőztünk , két csoportban! Márkazzal játszottunk az első helyért. Nyertünk ismét!! Nagy Bálint, Major Balázs, Szécsényi Csanád, Füleki Krisztián, Matiny Zoltán, Szmolnik Levente, Veres Ádám   Ez volt az utolsó forduló! Első helyen zártuk a tanévet!   Gratulálunk a szép eredményért!

Városi Röplabda Kupa

Városi Röplabda Kupa Színvonalas, szoros versenyben III. helyen végeztünk! Gratulálunk a résztvevő tanulóknak!

Scroll to Top