Intézményi Bozsik Labdarúgó Torna II. korcsoportos téli forduló

Az Intézményi Bozsik Labdarúgó Torna II. korcsoportos téli fordulóját február 28-án rendezték meg Gyöngyösön, és 4 iskola diákjai rúgták a labdát a kálváriaparti iskola tornatermében.
A gyöngyössolymosi iskola számára fontos, hogy azok a diákok is versenyezhessenek, megmérethessék magukat, akik nincsenek leigazolva egyik sportklubban sem.
Az Magyar Labdarúgó Szövetség célja a programmal nem más, mint figyelmet fordítani az élsport mellett arra is, hogy fiatalok tömegei kerüljenek élethosszig tartó kapcsolatba a sporttal ,a testmozgás jelen legyen a mindennapjaikban.

Scroll to Top