ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ Eger
III. korcsoport
100 m fiú gyors: VII. Kovács Kolos 6.b
100 m gyors lány: III. Ludvig-Cseri Dorina
100 m mell fiú: VI. Szucsik Barnabás
100 m mell lány: III. Tóth Norina 5.b
VIII. Gáspár Petra 6.b
100 m hát fiú: VI. Kovács Megyer 6.b
100 m hát lány: III. Ludvig-Cseri Dorina 6.b
4x50m fiú gyorsváltó: III. hely – Jaros Máté 5.b
Kovács Megyer 6.b
Szucsik Barnabás 6.b
Kis-Benedek Márk 6.b
IV. korcsoport
100 m mell fiú: IX. Kovács Hunor 8.b
SÍELÉS:
Heves Megyei Diákolimpia – Mátraszentistván
I. Banka Boglárka 6.b
II. Előházi Johanna 2.b
II. Major Balázs 5.a
III. Banka Boldizsár 2.b
V. Előházi János 5.b
V. Mladoniczky Laura 5.b
VI. hely Safranka Barnabás
ORSZÁGOS SÍOLIMPIA:
V. hely Banka Boglárka 6.b
VII. hely Safranka Barnabás
ORSZÁGOS BAJNOKI SÍFUTÁS:
I.Szőllős Dániel 7.b
II. Besze Dániel 5.b
II. Besze Regina 3.b
II. Benyovszky Luca 6.b
II. Benyovszky Lili 4.b
III. Kovács Botond 5.b
IV. Szőllős Kristóf 4.b
IV. Kis-Benedek Márk
ALPESI SÍ DIÁKOLIMPIA
V. Banka Boglárka 6.b
VII. Safranka Barnabás
X. Banka Boldizsár 2.b
XIV. Mladoniczky Laura 5.b
XV. Szilveszter Dominik 5.b
XVI. Előházi János 5.b
XIX. Major Balázs 5.a
HONDA KUPA
II. Banka Boglárka 6.b
VI. Szilveszter Dominik
VII. Major Balázs 5.a
VIII. Mladoniczky Laura 5.b
VIII. Banka Boldizsár 2.b
NÉMET NYELVI VERSENY
a Hatvani Bajza József Gimnáziumban
5-6. osztály
IX. Besze Dániel 5.b
X. Kovács Botond 5.b
XI. Szécsényi Csanád 5.b
7-8. osztály
X. Hímer Júlia 7.a
XIII. Joó Petra 7.a
XIV. Nagy Liza Natasa 7.a
XV. Kerek Gábor 7.a
ARANY JÁNOS ANGOL NYELVI NYELVHASZNÁLATI VERSENY
Gáll Kamilla 7.b III. hely
KÉZILABDA FŐNIX KUPA
III. korcsoport
II. hely: Kovács Kolos, Szucsik Barnabás, Gáspár Zsombor, Ozsvárt Gergő
IV. korcsoport
IV. hely: Juhász Roland, Kis Barnabás, Nyírfa Alex, Varga Bence
SZEGEDI KUPA
III. Korcsoport
IV. hely: Kovács Kolos, Szucsik Barnabás, Gáspár Zsombor, Ozsvárt Gergő
Gólkirály: Szucsik Barnabás
TOLLASLABDA MEGYEI DIÁKOLIMPIA:
I. Horvát Dávid 4.b
II. Lantos Áron 5.b, Szolcsák Boglárka 6.a
III. Szmolnik Eszter 6.a, Bozsik Zsófi 6.a, Nagy Bálint 5.b, Szűcs Levente 4.b