Gyöngyössolymosi Iskola menetrend
 
Település Indul Megállók
Gyöngyös 7:00 Olimpia
  7:02 Strand (Trafóház) Toronyház oldal
  7:03 Sláger ABC (Spar oldala)
  7:12 Harrer Ferenc u.
  7:16 Deák Ferenc u. 5
  7:17 Petőfi út (éjjel-nappali)
  7:18 Petőfi út (Csárda iskola)
  7:19 Petőfi út (Diófa)
  7:20 Petőfi út (Diósmalom)
Gyöngyössolymos 7:24 Iskola (Jókai úti) 
  7:25 Iskola (Szabadság úti)
Gyöngyös 7:35 Őrálló 46.
  7:36 Őrálló 78.
  7:38 Mátrai úti COOP
  7:40 Buszpályaudvar 
  7:41 Kossuth úti (volt játékbolt)
  7:44 Petőfi út (Csárda iskola)
  7:45 Petőfi út (Diófa)
  7:46 Petőfi út (Diósmalom)
Gyöngyössolymos 7:50 Iskola (Jókai úti) 
  7:51 Iskola (Szabadság úti)
     
Település Érkezik Megállók
Gyöngyössolymos 14:45 Iskola, Szabadság úti
  14:50 Iskola Jókai úti iskola
Gyöngyös 14:54 Petőfi út (Diósmalom u.)
  14:55 Petőfi út (Diófa u).
  14:56 Petőfi út (Csárda iskola)
  14:58 Zeneiskola
  14:59 Rossmann
  15:03 Őrálló 78. (Honda)
  15:04 Őrálló 46.(közép)
Gyöngyössolymos 16:00 Iskola Szabadság úti
Gyöngyös 16:04 Petőfi út (Diósmalom u.)
  16:05 Petőfi út (Diófa u.)
  16:06 Petőfi út (Csárda iskola)
  16:07 Zeneiskola
  16:08 Rossmann
  16:12 Gyöngyszöv
  16:18 Harrer Ferenc u.
  16:19 Sláger ABC
  16:20 Strand (Trafóház)
  16:21 Platán út
  16:22 Olimpia