ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA ÓRIÁS MŰLESIKLÁS – MÁTRASZENTISTVÁN

“A” KATEGÓRIA

  • IV. Szabó Sára 7.b
  • VI. Safranka Balázs 8.b

“B” KATEGÓRIA

  • IV. Banka Boglárka 5.b
  • VI. Gaál Dóra 4.b
  • IX. Major Balázs 4.a
  • X. Előházi Johanna 1.b
  • XII. Safranka Barabás 6.b
  • XIII. Mladoniczki Laura 4.b
  • XV. Záray Zétény 3.b
  • XVIII. Szilveszter Dominik 4.b
  • XIX. Előházi János 4.b


 

KÉZILABDA VÁROSI DIÁKOLIMPIA

III. korcsoportos lányok – 1. hely,     megyei IV. hely

IV. korcsoportos lányok – 1. hely,     megyei III. hely

III. korcsoportos fiúk      – 1. hely,     megyei I. hely

IV. korcsoportos fiúk      – 2. hely

Országos elődöntő május 9. Túrkeve



 

ORSZÁGOS ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA – HÓDMEZŐVÁSÁRHELY

  • Ludvig Dominik 3.b    50m gyors, 18.hely
  • Zsidai Anna 5.b          100m pillangó 12. hely

III. korcsoportos fiú váltó – 13. hely

  • Hegedűs Nándor 6.b
  • Horvát Máté 6.a
  • Juhász Roland 6.b
  • Szabó Kristóf 6.a


VÁROSI LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

II. korcsoportos fiúk 5.hely

III. korcsoportos fiúk 4. hely

IV. korcsoportos fiúk 4. hely



BOZSIK FOCI

IV. korcsoportos fiúk 1. hely

Legjobb játékos: Szabó Dávid Benedek



HATVANI FUTÓVERSENY 2km

Banka Boglárka 3. hely

 


ARANY JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

Kántor Mátyás 7.b különdíjas

Mészáros Jázmin 3.b – III. hely



ARANY LÁSZLÓ MEGYEI MESEÍRÓ VERSENY 

Megyei Döntőbe jutott Himer Júlia 6.a



II. RÁKÓCZI FERENC KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA NÉMET SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

Himer Júlia 6.a  – 2. hely

Nagy Fruzsina 8.b – 2. hely

Joó Petra 6.a – 4. hely



RANK – MACSU EMLÉKVERSENY – LESIKLÁS

  • Előházi Johanna 1.b – I. hely
  • Major Balázs 4.a – III. hely


ALSÓS TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI:

I. ÉVFOLYAM:

ÍRÁS:

I. Bodócs Nóra Maja 1.b

II. Medgyesi Melani 1.a

III. Tóth Szilvia 1.a

 

MATEMATIKA:

I. Balogh Bence 1.b

II. Majkó Iván 1.a

III. Banka Boldizsár 1.b

 

II. ÉVFOLYAM

SZÖVEGÉRTÉS:

I. Keszthelyi Annaróza 2.b

II. Lovász Ágnes 2.b

III. Andor Annabella 2.a

NYELVTAN:

I. Andor Annabella 2.a

II. Keszthelyi Annaróza 2.b

III. Lovász Ágnes 2.b

 

MATEMATIKA:

I. Turnai Vivien 2.a

II. Andor Annabella 2.a

III. Barna Levente 2.a

 

3. ÉVFOLYAM

SZÖVEGÉRTÉS:

I. Hibó Hanna 3.a

II. Kalauz Levente 3.a

III. Nagy Csenge 3.a

 

NYELVTAN:

I. Seress Hanna 3.a

II. Mátrai Vivien 3.a

III. Kis Dorina 3.b

 

MATEMATIKA:

I. Horvát Dávid 3.b

II. Fuxreiter Ádám 3.b

III. Hibó Hanna 3.a

 

IV. ÉVFOLYAM

SZÖVEGÉRTÉS:

I. Kovács Fruzsina 4.b

II. Gaál Dóra 4.b

III. Ecsegi Eliza 4.a

 

NYELVTAN:

I. hely Gaál Dóra 4.b

II. hely Sztankó Anna 4.b

III. hely Nagy Bálint 4.b

 

MATEMATIKA:

I. Besze Dániel 4.b

II. Sztankó Anna 4.b

III. Záray Zalán 4.b

 



HANGOS OLVASÓ VERSENY EREDMÉNYEI

  1. ÉVFOLYAM

I. Banka Boldizsár 1.b

II. Szőke Péter

III. Székely Zsigmond 

 

2. ÉVFOLYAM

I. Keszthelyi Annaróza 2.b

II. Andor Annabella 2.a

III. Medve Liliána

 

3. ÉVFOLYAM

I. Pakot Csenge

II. Lévi-Demény Hanna 3.b

III. Péhli Márk 

 

IV. ÉVFOLYAM

I. Csanki Roland

II. Palik Réka 4.a

III. Kovács Nóra